Rabo ClubSupport actie weer van start gegaan

05 september 2022


Iedereen verdient een club. Het is als een 2e huis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Kortom: verenigingen zijn onmisbaar. Daarom helpt de Rabobank graag met kennis, netwerk en geld om ambities te realiseren. Zo geven ze als coöperatieve bank ieder jaar een deel van de winst terug aan de verenigingen. Daarnaast zetten ze hun kennis en hun netwerk in om clubs toekomstbestendiger te maken. Dit alles doen ze samen met onze partners NOC*NSF, LKCA, Kunstbende en verschillende sportbonden. Door op onze vereniging te stemmen krijgen wij een bepaald geldbedrag gestort! Via de link kun je op onze vereniging stemmen.

Stem hier op onze vereniging

Alvast bedankt!

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen